Zapraszamy do zapoznania się z nami przed zakupem dokonanym na naszym sklepie. Mając na uwadze, że transakcję przeprowadzane przez internet są "bezosobowe", mamy nadzieję, że poniższe krótkie przedstawienie naszych postaci sprawi, że poczujesz się pewniej i bezpieczniej, a zaufanie którym nas obdarzysz zaprocentuje satysfakcjonującą Cię transakcją. 

Ekipa klasztornezdrowie.pl czyli:

Hania - swoim głosem sprawia, że każda rozmowa staje miła, przyjemna i co najważniejsze rzeczowa. Jest zawsze uśmiechnięta i gotowa nieść pomoc. Przede wszystkim jest zorganizowana i poukładana dzięki czemu w firmie panuje porządek i ład. Zajmuje się obsługą transakcji hurtowych i detalicznych w sposób perfekcyjny dlatego warto skorzystać z jej pomocy w kwestiach zamówień telefonicznych.

Hania dostępna jest pod numerem telefonu 884854646 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00.

Darek - właściciel, przysłowiowy człowiek orkiestra, który dba o to żeby wszystko było jak należy. Sprawuje pieczę nad wszystkimi zamówieniami mając na uwadze każdy detal skupiając się nad jakością wszystkich podejmowanych przez firmę działań. Twórczy i pracowity dzięki czemu sklep i hurtownia zmieniają się ciągle na lepsze.


Pracują z nami także osoby doskonalące sklep i jakość świadczonych osób:

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.